Kód: 43 | Značka: Chrobak

Batoh VODĚODOLÁK- upcyklovaný, 0waste

3 900 Kč
Skladem
  • prostorný voděodolný batoh
  • bohaté vnitřní členění, polstrovaná přepážka pro notebook
  • pohodlné nastavitelné zádové popruhy, vyztužená záda
  • upcyklovaná autorská tvorba,  JEDINÝ ORIGINÁL
  • objem 23l
Kategorie: Objem 23 l
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Prostornější batoh od Chrobáků o objemu 23 l je vyroben z tmavě modrých manžestrových kalhot a zbytků nepromokavých textilií.

Sama na sobě i na širokém okruhu přátel i milých zákazníků již mnoho let testuji odolnost a trvanlivost mých batohů. S čistým svědomím můžu říct, že batoh vám vydrží roky a bude věrně sloužit a vůbec ho nemusíte šetřit.

Veškeré části batohu jsou ušity buďto ze zbytků nepromokavé kočárkoviny, nebo jsou z kousků zbytkových či upcyklovaných látek. Spodek batohu je vyztužen odolnou čalounickou koženkou, která zároveň slouží jako prevence zašpinění textilních částí při položení na zem. 

Rozměry batohu:

Objem: 23 l

Výška: 44cm

Šířka: 29cm

Hloubka: 18cm

Batoh je velice pohodlný i s velkým nákladem, protože zádové popruhy i zádová část jsou vyměkčeny pěnovou vrstvenou textilií. 

Pro dobrou organizaci všech věcí disponuje množstvím kapes. Pod víkem je jedna kapsa se zavíráním na zip. Zavírání batohu je řešeno poklopem se dvěma popruhy s karabinami a pojištěno stahováním na šňůrku pod víkem. Popruhy jsou navíc pro efekt i větší pevnost opatřeny kovovými nýty. Na spodní straně poklopu najdete další kapsičku na zip. Po stranách batohu jsou dvě kapsy pro uložení lahve nebo jiných nezbytností, které mají být rychle po ruce.

Vnitřní členění batohu je vymyšleno takto: kromě velké hlavní kapsy je v zádové části vyhotovena přepážka se zavíráním na suchý zip, která je vyztužená molitanem, takže do ní můžete bezpečně uložit notebook nebo dokumenty, které nechcete z batohu vytáhnout ve stavu evokujícím předžvýkání turem domácím. V hlavní kapse je ještě jedna malá kapsička na zip.

JEDEN JEDINÝ a originální kus!

Batoh lze prát v pračce na 30°C a šetrný ždímací režim. Při praní doporučuji batoh otočit vnitřkem ven a koženkovou část část schovat dovnitř.