Kód: 97 | Značka: Chrobak

Batoh VODĚODOLÁK- upcyklovaný, 0waste,18l Takový

3 700 Kč
Skladem
  • prostorný voděodolný batoh
  • bohaté vnitřní členění, polstrovaná přepážka pro notebook
  • pohodlné nastavitelné zádové popruhy, vyztužená záda
  • upcyklovaná autorská tvorba,  JEDINÝ ORIGINÁL
  • objem 18l
  • odjímatelný hrudní popruh
Kategorie: Batohy Chrobak
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Upcyklovaný batoh od Chrobáků o objemu 18l  je vyroben z textilií získaných upcyklací starého, leč zachovalého saka a několika halen po babičce (na podšívku). Tyto látky jsou doplněny zbytky nepromokavé kočárkoviny v bordó odstínu s tmavým žíháním.

Sama na sobě i na širokém okruhu přátel i milých zákazníků již mnoho let testuji odolnost a trvanlivost mých batohů. S čistým svědomím můžu říct, že batoh vám vydrží roky a bude věrně sloužit a vůbec ho nemusíte šetřit.

Veškeré části batohu jsou ušity buďto ze zbytků nepromokavé kočárkoviny, nebo jsou z kousků zbytkových či upcyklovaných látek, které jsou vždy rovněž podloženy nepromokavou kočárkovinou, takže neproprší. Spodek batohu je vyztužen koženkou v hnědé barvě, která zároveň slouží jako prevence zašpinění textilních částí při položení na zem. 

Rozměry

Objem: 18l

Výška: 38cm

Šířka: 28cm

Hloubka: 17cm 

Batoh je velice pohodlný i s velkým nákladem, protože zádové popruhy i zádová část jsou vyměkčeny pěnovou vrstvenou textilií. Pro maximální pohodlí a navíc je batoh vybaven odjímatelným hrudním popruhem. Na výlet s plnou náloží dobře poslouží, když chcete elegantnější vzhled, lehce popruh odejmete.

Pro dobrou organizaci všech věcí disponuje množstvím kapes. Pod víkem je jedna kapsa se zavíráním na krytý zip, dvě větší kapsy (například na láhev s pitím) jsou na bocích batohu a zavírají se pomocí kovových druků. Zavírání  hlavní kapsy je řešeno poklopem se dvěma koženkovými popruhy s karabinami a pojištěno stahováním na šňůrku pod víkem. Popruhy jsou navíc pro efekt i větší pevnost opatřeny kovovými nýty. Na spodní straně poklopu najdete další kapsičku na zip. 

Vnitřní členění batohu je vymyšleno takto: kromě velké hlavní kapsy je v zádové části vyhotovena přepážka se zavíráním na suchý zip, která je vyztužená molitanem, takže do ní můžete bezpečně uložit notebook nebo dokumenty, které nechcete z batohu vytáhnout ve stavu evokujícím předžvýkání turem domácím. V hlavní kapse je ještě jedna malá kapsička na zip.

Všechny části batohu jsou vypodloženy nepromokavou textilií, takže batoh v běžném dešti neproprší. 

JEDEN JEDINÝ a originální kus!

Drobné nečistoty na batohu odstraňte navlhčeným hadříkem nebo kartáčkem. Batoh lze prát v i pračce na 30°C a šetrný ždímací režim. Při praní doporučuji batoh otočit vnitřkem ven a koženkovou část část schovat dovnitř.

Na všechny batohy od Chrobáků se vztahuje záruka 2 roky, závady vzniklé ve výrobě nepředpokládám, batohy drží fest, ale vždy jsem připravena cokoliv opravit.  Během této doby vám opravím i jakoukoliv závadu vzniklou neopatrným zacházením, například nevypratelné skvrny (napravuji technikou visible mending) nebo třeba natržení, které vznikne setkáním s ostrým předmětem. Život je někdy tvrdý..

Po uplynutí zákonné záruky 2 roky můžete využít placený RIPARO servis pro refresh vašeho batohu. Sláva udržitelnému oblékání!!