Kód: 103 | Značka: Chrobak

Batoh VODĚODOLÁK Shipka/18l

3 400 Kč
Skladem
  • prostorný voděodolný batoh
  • bohaté vnitřní členění, přepážka pro notebook
  • pohodlné nastavitelné zádové popruhy, vyztužená záda
  • zerowaste, částečně upcyklovaná autorská tvorba,  JEDINÝ ORIGINÁL
  • objem 18l
Kategorie: Batohy Chrobak
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Upcyklovaný batoh od Chrobáků o objemu 18l  je vyroben z kousku starého ale krásného saka v kombinaci s různými odstřižky v hnědých tónech. Hlavní části batohu jsou vyrobeny z nepromokavé tmavě hnědé kočárkoviny. Podšívka je ušitá z kousků hnědé bavlny v kombinaci s béžovo-modrou batikovanou látkou, barvenou japonskou technikou shibori. Batikovaná látka je pro barevnou stálost fixována speciálním prostředkem.

Sama na sobě i na širokém okruhu přátel i milých zákazníků již mnoho let testuji odolnost a trvanlivost mých batohů. S čistým svědomím můžu říct, že batoh vám vydrží roky a bude věrně sloužit a vůbec ho nemusíte šetřit.

Veškeré části batohu jsou ušity buďto ze zbytků nepromokavé kočárkoviny, nebo jsou z kousků zbytkových či upcyklovaných látek, které jsou vždy rovněž podloženy nepromokavou kočárkovinou, takže neproprší. Spodek batohu je vyztužen koženkou v hnědé barvě, která zároveň slouží jako prevence zašpinění textilních částí při položení na zem. 

Rozměry

Objem: 18l

Výška: 40cm

Šířka: 29cm

Hloubka: 16 cm 

Batoh je velice pohodlný i s velkým nákladem, protože zádové popruhy i zádová část jsou vyměkčeny pěnovou vrstvenou textilií.

Pro dobrou organizaci všech věcí disponuje množstvím kapes. Pod víkem je jedna kapsa se zavíráním na  zip, dvě větší kapsy (například na láhev s pitím) jsou na bocích batohu. Zavírání  hlavní kapsy je řešeno poklopem s jedním délkově nastavitelným popruhem s kovovou karabinou a pojištěno stahováním na šňůrku pod víkem.  Na spodní straně poklopu najdete další kapsičku na zip. 

Vnitřní členění batohu je vymyšleno takto: kromě velké hlavní kapsy je v zádové části vyhotovena přepážka se zavíráním na suchý zip, takže do ní můžete bezpečně uložit notebook nebo dokumenty, které nechcete z batohu vytáhnout ve stavu evokujícím předžvýkání turem domácím. V hlavní kapse je ještě jedna malá kapsička na suchý zip.

Všechny části batohu jsou vypodloženy nepromokavou textilií, takže batoh v běžném dešti neproprší.

JEDEN JEDINÝ a originální kus!

Drobné nečistoty na batohu odstraňte navlhčeným hadříkem nebo kartáčkem. Batoh lze prát v i pračce na 30°C a šetrný ždímací režim. Při praní doporučuji batoh otočit vnitřkem ven a koženkovou část část schovat dovnitř.

Na všechny batohy od Chrobáků se vztahuje záruka 2 roky, závady vzniklé ve výrobě nepředpokládám, batohy drží fest, ale vždy jsem připravena cokoliv opravit.  Během této doby vám opravím i jakoukoliv závadu vzniklou neopatrným zacházením, například nevypratelné skvrny (napravuji technikou visible mending) nebo třeba natržení, které vznikne setkáním s ostrým předmětem. Život je někdy tvrdý..

Po uplynutí zákonné záruky 2 roky můžete využít placený RIPARO servis pro refresh vašeho batohu. Sláva udržitelnému oblékání!!