Kód: 163 | Značka: Chrobak

Batoh VODĚODOLÁK Roll-top se vrací domů

3 000 Kč
Skladem
  • prostorný voděodolný batoh
  •  přepážka pro notebook
  • pohodlné nastavitelné zádové popruhy, vyztužená záda
  • zerowaste, částečně upcyklovaná autorská tvorba,  JEDINÝ ORIGINÁL
  • objem 14-21ll
Kategorie: Batohy Chrobak
Záruka: 2 roky

Po letech jsem se vrhla na roll-top střih batohů.

Upcyklovaný batoh od Chrobáků o objemu 14-21l je vyroben z kaťat s jemým kostkovým vzorem, doplněných o zbytky hnědé žíhané kočárkoviny. Na podšívku jsem využila upcyklovanou retro metráž  (syntetika) a další zbytky balněných upcykl látek.

Sama na sobě i na širokém okruhu přátel i milých zákazníků již mnoho let testuji odolnost a trvanlivost mých batohů. S čistým svědomím můžu říct, že batoh vám vydrží roky a bude věrně sloužit a vůbec ho nemusíte šetřit.

Veškeré části batohu jsou ušity buďto ze zbytků nepromokavé kočárkoviny, nebo jsou z kousků zbytkových či upcyklovaných látek a rovněž podloženy nepromokavou kočárkovinou, takže neproprší. Spodek batohu je vyztužen odolnou čalounickou koženkou v hnědé barvě, která zároveň slouží jako prevence zašpinění textilních částí při položení na zem. 

Rozměry

Objem: 14 - 21l

Výška: 32-48cm

Šířka: 28cm

Hloubka: 16cm

Batoh je velice pohodlný i s velkým nákladem, protože zádové popruhy i zádová část jsou vyměkčeny pěnovou vrstvenou textilií. Pro maximální pohodlí je navíc batoh vybaven odjímatelným hrudním popruhem. Na výlet s plnou náloží dobře poslouží, když chcete elegantnější vzhled, lehce popruh odejmete.

Vně batohu je jedna krytá kapsa se zdrhovadlem.

Vnitřní členění batohu je vymyšleno takto: kromě velké hlavní kapsy je v zádové části vyhotovena přepážka se zavíráním na suchý zip, která je vyztužená molitanem, takže do ní můžete bezpečně uložit notebook nebo dokumenty, které nechcete z batohu vytáhnout ve stavu evokujícím předžvýkání turem domácím. V hlavní kapse je ještě jedna malá kapsička na zip.

Všechny části batohu jsou vypodloženy nepromokavou textilií, takže batoh v běžném dešti neproprší. 

JEDEN JEDINÝ a originální kus!

Drobné nečistoty na batohu odstraňte navlhčeným hadříkem nebo kartáčkem. Batoh lze prát v i pračce na 30°C a šetrný ždímací režim. Při praní doporučuji batoh otočit vnitřkem ven a koženkovou část část schovat dovnitř.

Na všechny batohy od Chrobáků se vztahuje záruka 2 roky, závady vzniklé ve výrobě nepředpokládám, batohy drží fest, ale vždy jsem připravena cokoliv opravit.  Během této doby vám opravím i jakoukoliv závadu vzniklou neopatrným zacházením, například nevypratelné skvrny (napravuji technikou visible mending) nebo třeba natržení, které vznikne setkáním s ostrým předmětem. Život je někdy tvrdý..

Po uplynutí zákonné záruky 2 roky můžete využít placený RIPARO servis pro refresh vašeho batohu. Sláva udržitelnému oblékání!!